Opinie naszych Najemców


Na przestrzeni wielu lat współpracy w zakresie wynajmu powierzchni pod "PL Wołomińskie Centrum Nieruchomości" zawsze spotykaliśmy się z wielką życzliwością ze strony spółki BJM, która jest partnerem godnym polecenia.

Teresa Kwiatkowska, Dyrektor, PL Wołomińskie Centrum Nieruchomości


 

Profesjonalizm, wysoki standard i bezpieczeństwo czynią ten kompleks najlepszą propozycją na lokalnym rynku. Życzliwość właścicieli i pracowników są atutem, który ceni się ponad wszystko przy codziennej współpracy na polu biznesowym.

mgr inż. Anna Wdowiarek, współwłaściciel Biura Rachunkowego INTAXIA s.c.


 

CENTRUM EDUKACJI FILMOWEJ pragnie podziękować firmie BJM Sp. z o.o. za wieloletnią WZOROWĄ współpracę i profesjonalne przygotowanie przestrzeni użytkowej biura. Współpracując z Centrum Edukacji Filmowej, firma BJM udowodniła, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą wynajmu kompleksów biurowych i w pełni zasługuje na rekomendacje jako partner w działaniach biznesowych.

Z poważaniem, Marek Kaczkowski, Dyrektor


 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „SAS” współpracuje z firmą BJM od 2011 roku. Do wynajęcia lokalu zachęciła nas dogodna lokalizacja, oferowane warunki oraz kompleksowa obsługa. Po blisko trzech latach pobytu pod adresem Wileńska 51 – możemy tylko w samych superlatywach ocenić Gospodarza. Ze strony właściciela i pracowników BJM spotykamy się z życzliwością, dbałością i zrozumieniem. Warunki są dogodne, jest czysto i miło. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „SAS”


 

Od prawie dwóch lat wynajmuję lokal na potrzeby prowadzonej przeze mnie Kancelarii Radcy Prawnego. Solidność i profesjonalizm obsługi to coś, co niewątpliwie pozytywnie wyróżnia kontakt z Wynajmującym. Wszelkie kwestie jakie pojawiają się na tle umowy, rozwiązywane są na bieżąco i w sposób satysfakcjonujący. Uprzejmy personel zawsze wychodzi naprzeciw sugestiom i pojawiającym się potrzebom wiążącym się z najmem lokalu. Całodobowy dostęp do lokalu pozwala na elastyczne wykonywanie pracy pod względem czasu. Nie bez znaczenia jest również niezwykle dogodna lokalizacja budynku. Będąc usatysfakcjonowanym współpracą najemcą, mogę polecić Biura BJM Sp. z o.o., jako miejsce przyjazne prowadzeniu działalności gospodarczej.

r.pr. Dorota Piekart


 

Współpraca pomiędzy firmą Astri Polska Sp. z o.o., a BJM Sp. z o.o. układa się bezproblemowo. Jesteśmy zadowoleni z lokalizacji oraz z płynnego kontaktu z najemcą. Pomieszczenia w budynku są przystosowane do naszych potrzeb i oczekiwań, każdy zgłaszany przez nas problem jest błyskawicznie rozpatrywany. Jako klienci rekomendujemy firmę BJM Sp. z o.o. jako uczciwego partnera.

Astri Polska Sp. z o.o.


 

Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. współpracuje z BJM w zakresie wynajmu powierzchni pod działalność medyczną od 2008 roku. Od tego czasu nasza firma spotyka się z dużym profesjonalizmem, rzetelnością i zaangażowaniem ze strony BJM. Naszą dotychczasową współpracę uważamy za bardzo dobrą i jesteśmy przekonani, że również w przyszłości będziemy mogli liczyć na tę samą, wysoką jakość usług.

Teresa Dryl-Rydzyńska, Prezes Zarządu


 

Budowanie nowej marki na rynku bankowym, w tak przyjaznym i życzliwym środowisku było i jest ogromną przyjemnością. Wileńska PARK 51 jest idealnym wyborem, zapewniającym współpracę funkcjonującą na zasadach partnerstwa i zaufania. Tak ważnych i potrzebnych w biznesie.

Jadwiga Sasin, Dyrektor Oddziału Alior Bank w Wołominie


 

Stwierdzam, że współpraca z Firmą BJM Sp. z o.o. w Wołominie od wielu już lat układa się wzorowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stworzonych nam warunków i stałej troski Gospodarza o to, aby spokojnie i bezproblemowo funkcjonować na lokalnym rynku usług ubezpieczeniowych. To bardzo ważne dla naszej działalności, że także w trudnych sytuacjach możemy liczyć na pomoc, gwarantującą niezakłóconą pracę na rzecz naszych Klientów.

HDI Asekuracja TU S.A., Dyrektor II Oddziału w Warszawie, Jerzy Cyba


 

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z usług oferowanych przez BJM. Oferta najmu, dogodna lokalizacja oraz ogromne zaangażowanie pracowników rokuje pozytywnie dalszą współpracą. Zachęcamy wszystkich - warto.

Beata Rutkowska, Dyrektor Zarządzający Promoteka


 

EDU CENTURY Sp. z o.o. współpracuje z firmą BJM Sp. z o.o. od 2008r. w zakresie najmu pomieszczeń dla szkoły językowej ENGLISH BEST WAY. Dotychczasową współpracę oceniamy jako satysfakcjonującą i jesteśmy przekonani, że będzie się nadal rozwijać. BJM Sp. z o.o. dba o kompleksową obsługę i wykazuje pełen profesjonalizm w swoich działaniach. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę BJM Sp. z o.o. jako kompetentnego partnera biznesowego.

Andrzej Osial, Prezes Zarządu EDU CENTURY Sp. z o.o.


 

Firma “Projektowanie i Nadzorowanie Sieci i Instalacji Sanitarnych” wynajmowała przez trzy i pół roku lokal z przeznaczeniem na biuro w kompleksie "Wileńska Park 51". Lokalizacja Kompleksu jest bardzo dobra, jest to samo centrum Wołomina, blisko urzędów, poczty, sklepów, lokali usługowych. Dojazd do kompleksu jest bardzo dobry, zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji zbiorowej, przystanek autobusowy jest zlokalizowany ok. 200m od biura, stacja PKP ok. 500m. Kompleks wyposażony jest w dostępny parking zarówno dla klientów jak i najemców lokali. Budynek, w którym wynajmowany był pokój, zapewnioną ma całodobową ochronę. Budynek wyposażony jest w klimatyzację, ogólnodostępną kuchnię, telefony i Internet. Współpraca z Właścicielem obiektu układała się bez żadnych zastrzeżeń, obiekt jest godny polecenia dla podmiotów prowadzących działalność na terenie Wołomina i okolic.

mgr inż. Grażyna Ośko - właściciel


 

Z firmą BJM Sp. z o.o. współpracuję od ponad roku i za każdym razem jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, uprzejmości i uczynności jej pracowników. Spotykam się tu z elastycznym podejściem do Klienta i jego potrzeb oraz szukaniem najlepszych rozwiązań. BJM wielokrotnie wykazała się dbałością o mój interes, wykraczający poza ramy naszej współpracy, co sprawia, że mogę sobie pozwolić na pełne zaufanie w jakości usług i zaangażowanie jej pracowników. Zaplecze logistyczne BJM, np. sale szkoleniowe, spełniają wysokie standardy, co czyni je bezkonkurencyjnymi nie tylko w Wołominie, ale także w jego okolicach. Z przyjemnością będę nadal współpracował z BJM i rekomenduję tę firmę, jako cennego kontrahenta.

Mateusz Dąbrowski, Prezes 4GROW


 

Firma T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku w terminie od 12.10.2009r do 27.10.2010r wynajmowała od firmy BJM Sp. z o.o. sale wykładowe na potrzeby szkoleniowe. Składamy serdeczne podziękowania za fachową, rzetelną i miłą obsługę. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca w zakresie wynajmu sal wykładowych zostanie utrzymana i poszerzona. Z całym przekonaniem rekomendujemy firmę BJM Sp. z o.o. jako wzorowego usługodawcę wynajmu sal wykładowych.

Małgorzata Jaworska, Kierownik Działu Szkoleń T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o.


 

Firma Centrum Edukacji Nowoczesnej współpracuje z firmą BJM Sp. z o.o. od kilku lat w zakresie wynajmowania sal na potrzeby szkoleń. Wynajmowane sale dostosowane są do naszych oraz uczestników oczekiwań. Schludność toalet na wysokim standardzie oraz możliwość nieodpłatnego korzystania z kuchni jako oddzielnego pomieszczenia są dodatkowymi atutami. Po zgłoszeniu zapotrzebowania szkolenia, sale organizowane są bardzo sprawnie i w krótkim terminie oraz regularnie sprzątane. Na uwagę zasługuje zaangażowanie przy pomocy doboru sali, doświadczenie oraz profesjonalne i biznesowe podejście do wyceny. Sale są klimatyzowane z dostępem do Internetu oraz spełniają wszystkie wymogi Ministra Oświaty dotyczące wysokości, oświetlenia, PPOŻ oraz innych wymogów dotyczących szkoleń. W przypadku pytań i wątpliwości zawsze możemy liczyć na szybką pomoc i wsparcie. Na podstawie wieloletniej współpracy możemy z przekonaniem polecić BJM Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera wszystkim tym, którzy oczekują profesjonalizmu, a nawet kompleksowej obsługi szkolenia.

Centrum Edukacji Nowoczesnej, Robert Wójcik - Kierownik